O czym jest ta strona?

Głównym założeniem powstania InfoMeteo w 2013 roku było zebranie wiarygodnych i sprawdzonych prognoz z różnych źródeł. Pozwala to na znacznie łatwiejsze i dokładniejsze rozpoznanie warunków atmosferycznych na nadchodzące godziny przy użyciu jednego źródła.

Strona ma charakter prywatny i niekomercyjny, a głównym jej celem jest rozpowszechnianie świadomości dotyczącej prognozowania warunków pogodowych na podstawie ogólnodostępnych danych.

Jeżeli w chwili obecnej nie ma prognoz dla Twojego miasta czy miejscowości, nie oznacza to, że nigdy ich nie będzie. Skorzystaj z formularza kontaktowego, na pewno coś wymyślimy. :-)

Zasady korzystania

Informacje prezentowane na stronie pochodzą z zewnętrznych źródeł. Właściciel strony nie bierze odpowiedzialności za nieprawidłowe informacje (lub ich brak) o wszelkich zjawiskach pogodowych. Funkcje oferowane na stronie nie mają charakterystyki świadczenia usług.

Uwaga! Zawarte na stronie informacje dotyczące depesz meteorologicznych nie mogą służyć do przygotowywania planów lotu, ani innych ważnych celów.

Strona nie jest działalnością gospodarczą w rozumieniu ustawy z dnia 02.07.2004r. o swobodzie działalności gospodarczej, ani w rozumieniu ustawy z dnia 29.08.1997r. ordynacja podatkowa, ani w rozumieniu ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Strona korzysta z plików cookies zewnętrznych dostawców do celów statystycznych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zmień proszę ustawienia przeglądarki i zablokuj dostawców spoza domeny. Strona InfoMeteo używa plików cookies do celów wyświetlania wybranych treści.

Wsparcie

Chcesz pomóc autorowi w dalszym rozwoju oraz utrzymaniu serwera? Skorzystaj z poniższych możliwości.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Revolut

Za każde wsparcie z góry serdecznie dziękuję! :-)

Dla webmasterów

InfoMeteo korzysta z hostingu MyDevil. Kod OTSQ73N39F przy rejestracji zapewni dodatkowe 20% rabatu na usługi.
PS: Zanim zaczniesz hotlinkować: daj znać. Nierozpoznane zapytania mogą zostać zablokowane.